Proč u taneční obuvi nabídka šperků?

Byli jsme osloveni více tanečnicemi, abychom dokázali nabídnout zajímavé doplňky ve formě ne příliš drahých šperků, ke konkrétním šatům či obuvi. Tak, aby bylo možné během večera rychlou a jednoduchou výměnou soupravy šperků dosáhnout okamžité změny působení celku.
Ve spolupráci se studenty výtvarných oborů UP jsme se proto rozhodli rozšířit náš sortiment o ručně vyráběné šperky z nejrůznějších materiálů, kdy každý šperk je originál a barevně či materiálově doplňuje konkrétní taneční či plesové šaty (současný zájem ukazuje, že nejen šaty).

Co tedy vlastně nabízíme?

Naše šperky dokáží vhodně doplnit téměř jakýkoli oděv, klademe u nich důraz nikoli na nosný materiál (u nejlacinějších typů povrchově upravená měď, u většiny typů pak postříbřená měď, nově pak čisté stříbro), ale právě na barevnost, tvarovou rozmanitost a materiálovou pestrost.
Používáme materiály v širokém výběru od korálků (skleněných, dřevěných, umělohmotných, textilních, ...) přes kovové materiály (bižuterní, postříbřené i stříbrné), perleť, říční perly, až po polodrahokamy a kameny Swarovski.
Velmi často nabízíme šperky v ucelených kolekcích, tedy náušnice a přívěsek, případně i s náramkem. Což je dáno právě účelem použití.
Cenově se naše šperky pohybují od několika desetikorun až po stokoruny, většina dosavadních zákaznic proto většinou odchází s několika sadami.

Přijdete-li, uvidíte a vyzkoušíte, samy budete překvapené, jak mohou vypadat vaše šaty při každé příležitosti jinak, právě díky obměně doplňujících zdánlivě jednoduchých šperků.

Těšíme se na vás.